motoryzacja (19)Motoryzacja to twoja pasja? Chcesz kupić nowy motocykl? Niezależnie od tego, czy chcesz kupić model turystyczny czy może sportowy, w takim przypadku musisz wiedzieć, że koniecznie musisz kupić także pomocnicze akcesoria ? dla maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu. Na co trzeba będzie jednocześnie wydać pieniądze?

Kask na pierwszym miejscu
Nawet na niedługą przejażdżkę motorem nie warto wybierać się bez kasku ? to absolutna podstawa, dlatego zawsze warto kupić go wraz z motocyklem lub wcześniej. Kask musi posiadać homologacyjną normę ECE 22-05, spełniającą wyśrubowane zasady bezpieczeństwa ? wtedy możesz mieć pewność, że najważniejsza część ciała, czyli głowa, będzie najlepiej chroniona.

Odzież na motocykl
Kask to natomiast nie wszystko. Również niezbędna będzie odpowiednia odzież do ochrony naszego ciała. Pamiętaj o nabyciu specjalnych rękawiczek motocyklowych, które ochronią ręce i dadzą im optymalny komfort, przydadzą się także spodnie na motor oraz kurtka, które będą zabezpieczały cię przed ewentualnymi zadrapaniami.