motoryzacja (22)Żaden przedsiębiorca nie może pokazać się w starym, zniszczonym lub obtłuczonym samochodzie. Z drugiej strony jednak nie każdego stać na firmową limuzynę. Czasami nawet samochód tego typu zupełnie nie jest potrzebny. Za to na pewno potrzebne będzie auto, które nie zawiedzie nas w drodze, nie będzie generować zbyt wysokich kosztów i jest w finansowym zasięgu firmy.

Motoryzacja oferuje teraz wiele ciekawych modeli dla przedsiębiorców i to z podziałem na klasy. Inne auto przyda się szefowi firmy budowlanej do przewożenia ładunków czy ludzi, a inne właścicielowi biura rachunkowego. Wciąż popularne są również samochody typu kombi, ponieważ maja zgrabne sylwetki, a w razie potrzeby zmieszczą się w nich i panele posadzkowe, i pudła z dokumentami.

Do najpopularniejszych samochodów branych przez firmy w leasing można zaliczyć Toyotę Avensis – ze względu na jej wysoką renomę, oraz Mercedesy każdego modelu – ponieważ są to auta niezawodne, klasyczne, ale też odpowiadają na wszystkie potrzeby firmy: od pojazdu dla właściciela, po samochód towarowy.