Sprzedajemy jedynie produkty doskonałej jakości, światowej sławy producentów takich jak między innymi LG. Zasadniczym celem przeglądu sezonowego jest wyczyszczenie klimatyzatora, zmniejszenie hałasu, a przede wszystkim ochrona zdrowia.

Niezmiernie wysokie umiejętności naszych pracowników sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjną firmą. Ogólny kierunek naszych usług jest bardzo okazały. Proponujemy Państwu oprócz sprzedaży i montażu nowych klimatyzatorów modernizację już istniejących systemów klimatyzacyjnych. Nieprzerwanie podnoszone kwalifikacje pracowników sprawiają, że świadczymy usługi na znakomitym poziomie. Każdy rodzaj klimatyzatora składa się z dwóch części – parownika i skraplacza.

Parownik jest częścią odpowiedzialną za przekazywanie chłodu do pokoju. Skraplacz natomiast jest odpowiedzialny za przekazywanie ciepła na zewnątrz. O ile mają Państwo dowolne pytania zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca z pewnością odpowie na każde zadane przez Państwa pytanie. Klimatyzacja pozwala zharmonizować temperaturę otoczenia do potrzeb osób przebywających w danym pomieszczeniu. Sprawdza się ona doskonale w gorące dni.