Odwiedziny w Sztokholmie

Sztokholm to jedno z najpiękniejszych miast Europy. Jest tam wiele atrakcji, ciekawych miejsc a spędzony tam czas to czas mile i bardzo dobrze spędzony. Faktem jest, że Skandynawia to jeden z najdroższych regionów Europy, można jednak spędzić tam czas również za nieduże pieniądze. Trzeba się postarać i najpierw znaleźć odpowiednio tanie loty do Sztokholmu. Z Polski polecimy tam prawie z każdego większego lotniska, lot może trwać godzinę lub nawet 5 godzin. Wszystko zależy jaką opcję wybierzemy.
Do Sztokholmu możemy polecieć tanie i szybko bez przesiadki lub drogo i długo z przesiadką. Na odpowiednich wyszukiwarkach znajdziemy odpowiedni lot a na pobyt tam możemy znaleźć odpowiedni i tani hotel. Do tego pięknego miasta możemy polecieć na krótki weekend, w każdej porze roku.
Sztokholm uważany jest za Wenecję północy, tam jest siedziba królów i tam przyznają nagrody Nobla. Tam można zwiedzić muzeum Vasa, stare miasto, ratusz miejski, zobaczyć liczne pomniki i znaleźć się w pięknych parkach.
Sztokholm wart jest obejrzenia tym bardziej, że do tej podróży możemy dobrze się przygotować i spędzić tam czas za naprawdę niewielkie pieniądze. Stolica Szwecji leży na 14 wyspach, jest miastem bardzo interesującym i niezwykle ciekawym. Jego położenie jest bardzo malownicze, ponieważ z jednej jego strony jest Morze Bałtyckie a z drugiej strony jezioro Meler.
Loty do Sztokholmu odbywają się prawie codziennie, wystarczy tylko znaleźć ofertę odpowiednią dla siebie, zaplanować tam pobyt i miło spędzić tam czas.