ORO DECOR

Jesteśmy polską firmą / konsorcjum z zakładem zlokalizowanym na terenie Polski w województwie Lubuskim, który posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji nieszablonowych sztukaterii oraz system paneli elewacyjnych EPE. Nasz Zespół tworzy grupa pasjonatów i specjalistów w dziedzinie architektury, designu, produkcji i sprzedaży.

Oferowane przez nas produkty są wykonane z wysoce zaawansowanych materiałów EPS 150/200.

Jako jedyni w Polsce posiadamy specjalistyczną linię produkcyjną, która ma zdolność pokrywania masą w technologii HYBRID Multipolymers coat (HMC FLEX) – Lidera w najwyższej klasie w wielu krajach Europy i na świecie. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta udzielamy 10-letniej gwarancji w Systemie HMC FLEX na powlekane profile.

 

Dysponujemy całym Systemem sztukaterii PROF od kleju poprzez listwy, ozdoby do mas wykończeniowych i farb włącznie. Efektem wieloletniej pracy jest szeroka gama produktów, trafiających w różnorodne gusta, potrzeby i wymagania odbiorców.

Sprzedajemy nie tylko luksusową sztukaterię w przystępnej cenie, ale też określony styl życia. To nie tylko elegancja i estetyka ale również trwałość.

Wybierz najnowocześniejsze sztukatorskie profile, zrównoważone, modernistyczne i efektywne kosztowo to długotrwałe rozwiązania dla wszystkich twoich elewacyjnych i wewnętrznych projektów – duży wybór dla profesjonalistów i właścicieli domów.

Możesz być pewien, że otrzymasz towar najwyższej jakości, który będzie Ci służył przez długie lata.

Search orodecor.pl

LISTA PRODUKTÓW (0)

Zapytaj o ten produkt