Zamów Darmową Próbkę Sztukaterii Styropianowej Oro Decor

Jest wiele sklepów, które oferują sztukaterię, dlatego przed zakupem w naszym sklepie Oro Decor zachęcamy Cię abyś zamówił nie tylko nasze bezpłatne próbki, ale również u innych producentów w celu porównania jakości produktów (o ile nie jesteś zdecydowany). Zapewniamy, że jest to najprostszy sposób wyboru, który rozwieje Twoje wątpliwości, ponieważ jako jedyni w Europie posiadamy sztukaterię w najwyższej kategorii HMC Flex.

Próbkę towaru Premium HMC Flex oraz Standard można zamówić również drogą mailową wysyłając zapytanie na adres biuro@orodecor.pl lub poprzez formularz kontaktowy. Jako próbkę wysyłamy krótkie odcinki listew, gzymsów oraz trzonów pilastra danego wzoru. W cenie 30 zł można wybrać do 3 wzorów z wymienionego asortymentu. Przy składaniu zamówienia, próbki należy zaznaczyć w formularzu zamówienia / mailu symbole artykułów, którymi jesteście zainteresowani (np. DL01, DN07, FS03).

Opłata wynosi jedynie za koszty wysyłki – 30 zł (same próbki 3-5 elementów są za darmo), a kwota ta zostanie odjęta od pierwszego zamówienia.

Oferowane próbki nie obejmują takich elementów m.in. jak: wsporniki, zworniki, bonie, kolumny, głowice i bazy kolumny oraz pilastra. W takim przypadku proponujemy zamówienie 1 sztuki wybranego elementu (po cenie katalogowej). Zaznaczamy, że tej kwoty nie odejmujemy od wartości przyszłego zamówienia. Jest możliwość zamówienia próbki łączonej, w skład której wchodzą elementy sztukaterii elewacyjnej oraz wewnętrznej. Koszt takiej przesyłki to również 30,00 zł/brutto. Próbki są realizowane w przeciągu 1-2 dni i wysyłane firmą kurierską za pobraniem.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany wzorów wchodzących w skład zestawu próbek, w zależności od dostępności.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym przetwarzane będą jedynie w celu obsługi zapytania wysłanego poprzez niniejszy formularz. (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Search orodecor.pl

LISTA PRODUKTÓW (0)

Added to wishlist!