Formluarz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

GM01 - gzyms modernistyczny HMC Flex

Sposób sprzedaży: 1szt = 2mb = 200cm

: GM01

Dane produktu:

  • Wysokość: 25cm
  • Szerokość: 2cm
  • Długość: 200cm

Opis Produktu

to element architektoniczny w formie pasa poziomego, zwykle profilowanego wysuniętego przed lico elewacji. Jego zadaniem jest chronić ściany przed ściekającą wodą opadową. W kategorii tej proponujemy gzymsy modernistyczne o ostrych i wyrazistych kształtach często stosowane w nowoczesnym budownictwie. Jest to zbiór różnych rodzajów gzymsów i ich zastosowanie może być wielozadaniowe. Gzymsy modernistyczne mają swoje odpowiedniki w innych kategoriach, które również są przedmiotem naszej oferty.

Do produkcji gzymsów modernistycznych wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat – Lidera w najwyższej klasie.

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka.

Gzymsy modernistyczne są sprzedawane w odcinkach 200 cm

Kupując 1szt = 200cm = 2mb listwy

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania Hybrid Flex   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY