Formluarz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

DPS01 - baza pilastra HMC

Sposób sprzedaży: na sztuki 

Dwie wersje:

pod szerokość pilastra 28 cm

pod szerokość pilastra 30 cm

: DPS01

Dane produktu:

  • Wysokość: 22cm
  • Szerokość: pod pilaster 28 lub 30cm
  • Głębokość: 11cm

Opis Produktu

inaczej zwane płaskimi kolumnami. Montujemy je w celach dekoracyjnych przy głównych drzwiach wejściowych. Składają się z głowicy, rdzenia i bazy. Trzon pilastra może być żłobkowany lub gładki .Pilastry występowały już w starożytności, ale można je było również odnaleźć w architekturze nowożytnej. Jest idealnym elementem wykończeniowym dla elewacji.  

Do produkcji listew wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat –  Lidera w najwyższej klasie .

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka

Nie proponujemy gotowych rozwiązań, aby każdy z naszych klientów mógł stworzyć swój własny, niepowtarzalny i wymarzony pilaster składający się z osobno wybranych głowicy, rdzenia i bazy.

Bazy pilastry są sprzedawane na sztuki 

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania HMC   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY