Formluarz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

DPIL01 - pilaster HMC

Sposób sprzedaży: 1szt = 2mb = 200cm

: DPIL01

Dane produktu:

  • Wysokość: 30cm
  • Szerokość: 3cm
  • Długość: 200cm

Opis Produktu

inaczej zwane płaskimi kolumnami. Montujemy je w celach dekoracyjnych przy głównych drzwiach wejściowych. Składają się z głowicy, rdzenia i bazy. Trzon pilastra może być żłobkowany lub gładki .Pilastry występowały już w starożytności, ale można je było również odnaleźć w architekturze nowożytnej. Jest idealnym elementem wykończeniowym dla elewacji.  

Do produkcji listew wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat –  Lidera w najwyższej klasie .

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka

Nie proponujemy gotowych rozwiązań, aby każdy z naszych klientów mógł stworzyć swój własny, niepowtarzalny i wymarzony pilaster składający się z osobno wybranych głowicy, rdzenia i bazy.

Pilastry są sprzedawane w odcinkach 200 cm

Kupując 1szt = 200cm = 2mb listwy

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania Hybrid   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY

przekroj_zew_zworniki.jpg