Formluarz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

DKP01 - piedestał HMC

Sposób sprzedaży: na sztuki; 1szt = 2 połówki

wg wymiarów poniżej lub na życzenie wg wymiarów klienta. 

Zainteresowanych innymi wymiarami niż poniżej, prosimy o wypełnienie Formularza Kontaktowego w dziale Kontakt

Średnica wewnętrzna (mm) Wymiar A (mm) Wymiar B (mm)
250 100 430
300 100 490
350 100 530
400 100 590

: DKP01

Opis Produktu

Poza architrawami, korpusami i głowicami kolumny, oferta naszej firmy obejmuje najwyższej jakości styropianowe piedestały, stanowiące elementy wykończeniowe montowane tuż pod bazą kolumny czy filaru. Detale te składają się z dwóch osobnych części i mogą być zakładane na już istniejące konstrukcje architektoniczne.  

Do produkcji Piedestałów  wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat / HMC – Lidera w najwyższej klasie.

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HMC.Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka.

Piedestały są sprzedawane na sztuki 

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania HMC   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY