Formluarz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

DA01 - architraw HMC

Sposób sprzedaży: na sztuki; 1szt = 2 połówki

wg wymiarów poniżej lub na życzenie wg wymiarów klienta. 

Zainteresowanych innymi wymiarami niż poniżej, prosimy o wypełnienie Formularza Kontaktowego w dziale Kontakt

Średnica wewnętrzna (mm) Wymiar A (mm) Wymiar B (mm)
250 80 450
300 80 500
350 80 550
400 80 600

: DA01

Opis Produktu

inaczej nadsłupie jest dekoracyjnym elementem montowanym tuż nad głowicą kolumny. Może być założony na istniejącą już kolumnę dzięki temu, że składa się z dwóch części.. Architrawy oferujemy w różnorodnych formach i stylach, których dobór zależy w głównej mierze od piedestału (stanowi on odpowiednik architrawu, jednak znajduje się w dolnej części kolumny).

Do produkcji wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat – Lidera w najwyższej klasie .

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka

Architrawy są sprzedawane na sztuki 

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania HMC   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY