Formluarz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

DKK01 - korpus kolumny HMC

Sposób sprzedaży: na sztuki; 1szt = 2 połówki

wg wymiarów poniżej lub na życzenie wg wymiarów klienta. 

Zainteresowanych innymi wymiarami niż poniżej, prosimy o wypełnienie Formularza Kontaktowego w dziale Kontakt

Średnica / Wymiar B (mm) Wymiar A (mm)
250 310
300 360
350 410
400 460

: DKK01

Opis Produktu

jest nieodłącznym dekoracyjnym elementem kolumn. Składają się na nie również rdzeń, baza a także architraw oraz piedestał. W nowoczesnym budownictwie kolumny są bardzo popularne, najczęściej stawiane są przy drzwiach wejściowych lub po prostu jako imitacja podpory dla balkonu. 

Należy pamiętać, że nasze produkty nie mogą przenosić żadnych obciążeń mechanicznych, są przewidziane do montażu jedynie w formie dekoracyjnej.

Do produkcji głowic wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat –  Lidera w najwyższej klasie .

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka.

Korpusy kolumny są sprzedawane na sztuki 

1szt = 2 połówki 

----------------------------------------------------------------

UWAGA!!!

Cena jest podana dla długości 1mb = 100cm

Jeśli potrzebujesz np. długości 180cm zamawiasz 2szt

----------------------------------------------------------------

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania HMC   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY