Formluarz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

DZ01 - zwornik HMC

Sposób sprzedaży: na sztuki 

: DZ01

Dane produktu:

  • Wysokość: 28cm
  • Szerokość: 24cm
  • Głębokość: 7cm

Opis Produktu

jest niewielkim szczytowym elementem dekoracyjnym montowanym najczęściej nad oknem, pośrodku listwy wokółokiennej lub Gzymsu nadokiennego. Można go również zamontować tuż nad drzwiami. W połączeniu z pilastrem stanowi efektowne wykończenie całości drzwi. Odpowiednio dobrane zworniki znajdą zastosowanie nie tylko w budownictwie klasycznym, ale również w nowoczesnym.

Do produkcji zworników wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat – Lidera w najwyższej klasie.

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka.

Zworniki są sprzedawane na sztuki 

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania HMC   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY