Formluarz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

GP01 - gzyms międzypiętrowy HMC Flex

Sposób sprzedaży: 1szt = 2mb = 200cm

: GP01

Dane produktu:

  • Wysokość: 20cm
  • Szerokość: 6cm
  • Długość: 200cm

Opis Produktu

inaczej nazwany też  pośrednim lub pasowym, jest dekoracyjną listwą stosowaną przede wszystkim w celu optycznej zmiany proporcji budynków oraz osłona ściany przed deszczem. Montowany jest najczęściej na elewacji między poziomami budynku - stąd nazwa, aby nieco optycznie  zmniejszyć  wysokość bryły budynku, a co za tym idzie aby poprawić wartość estetyczną. Odpowiedni dobór wzorów takich listew znajdzie zastosowanie nie tylko w budownictwie klasycznym, ale również w nowoczesnym.

Do produkcji listew wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat – Lidera w najwyższej klasie.

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka.

Gzymsy są sprzedawane w odcinkach 200 cm

Kupując 1szt = 200cm = 2mb listwy

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania Hybrid Flex   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY