Formluarz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

DN01 - gzyms nadokienny HMC Flex

Sposób sprzedaży: 1szt = 2mb = 200cm

Gzymsy są w formie listwy 2 metrowej, bez bocznych wykończeń. Wersja pod wymiar z obustronnymi zakończeniami wykonywana jest na zamówienia indywidualne. Prosimy o wypełnienie formularza celem wyceny.

: DN01

Dane produktu:

  • Wysokość: 18cm
  • Szerokość: 7cm
  • Długość: 200cm

Opis Produktu

jest dekoracyjną listwą montowaną powyżej okna. Odpowiednio dobrane wzory takich listew znajdą zastosowanie nie tylko w budownictwie klasycznym, ale również w nowoczesnym. Świetnie komponują się w połączeniu z  listwami symetrycznymi, gzymsami podparapetowymi i zwornikiem.

Ważną zaletą gzymsów architektonicznych jest też możliwość zamaskowania skrzynek z roletami, a co za tym idzie, znacznego poprawienie efektu wizualnego całej elewacji.

Do produkcji listew wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat – Lidera w najwyższej klasie.

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka.

Gzyms nadokienny jest sprzedawany w odcinkach 200 cm

Kupując 1szt = 200cm = 2mb gzymsu

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania Hybrid Flex   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY