Formularz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

DB12 - bonie HMC

Sposób sprzedaży: na sztuki 

: DB12

Dane produktu:

  • Wysokość: 36cm
  • Szerokość: 75cm
  • Głębokość: 5cm

Opis Produktu

wykorzystywane jako element dekoracyjny aby nadać budowli monumentalny charakter. Jest to bardzo oryginalny architektoniczny element dekoracyjny. Odpowiednio dobrane miejsce zamontowania boni może optycznie kształtować budynek i dodatkowo upiększyć elewację. Odpowiedni dobór wzorów boni, znajdzie zastosowanie nie tylko w budownictwie klasycznym, ale również w nowoczesnym.

Do produkcji boni  wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat – Lidera w najwyższej klasie .

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka.

Uwaga!  W Boniach narożnych, podana cena jest za 1 sztukę boni narożnej, a nie za cały narożnik.

Bonie są sprzedawane na sztuki 

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania HMC   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY