Formularz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

LA18 - listwa angielska PREMIUM HMC Flex

Sposób sprzedaży: 1szt = 2mb = 200cm

: LA18

Dane produktu:

  • Wysokość: 2,8cm
  • Szerokość: 16,5cm
  • Długość: 200cm

Opis Produktu

to nowoczesny sposób dekoracji wnętrz zyskujący coraz większe zainteresowanie. Zaczerpnięty pomysł jak sama nazwa wskazuje z angielskich wnętrz, nadaje charakteru i sprawdza się zarówno w nowoczesnym stylu jak i klasycznych wystrojach. Sztukateria angielska jest również doskonalą alternatywa dla drogich boazerii z drewna , które często pod wpływem zmiany wilgotności  odkształcają się, tworząc szczeliny. Rozwiązanie  nasze daje szerokie możliwości do samodzielnego kreowania swojego wnętrza  np. odtwarzania  wyglądu i stylu architektury "Cottage Style" w najlepszym wydaniu. Nie są wymagane żadne specjalne narzędzia .  

Listwy angielskie są wykonana z wysoce zaawansowanego materiału EPS, są pokryte masą w technologii HYBRID Multi polymers coat / HMC FLEX – Lidera w najwyższej klasie, dzięki czemu posiadamy wyjątkowy produkt o wyjątkowych właściwościach, którego cechuje ponadprzeciętna elastyczność a zarazem twardość. 

W oparciu o uzyskane certyfikaty udzielamy 5- letniej gwarancji producenta w Systemie HMC FLEX na powlekane profile. 

Możesz być pewien, że otrzymasz towar najwyższej jakości, który będzie Ci służył przez długie lata. 

Posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment wzorów, od nowoczesnych po klasyczne, naszą ofertą jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta.

Listwy są sprzedawane w odcinkach 200 cm

Kupując 1szt = 200cm = 2mb listwy

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania Hybrid Flex   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETYPrzykładowy sposób montażu Sztukaterii Angielskiej