Formularz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

DRK09 - kroksztyn HMC

Sposób sprzedaży: na sztuki 

: DRK09

Dane produktu:

  • Wysokość: 25cm
  • Szerokość: 10cm
  • Głębokość: 15cm

Opis Produktu

jest zewnętrznym elementem dekoracyjnym, montowanym zwykle tuż pod podbitką dachu. Najczęściej kroksztyny montowane są jeden obok drugiego w odległości około 80 – 100 cm. Mają imitować wystające z dachu belki czy krokwie. Wyglądają bardzo okazale i nadają uroku elewacji i podbitce dachowej. Stanowią alternatywę dla gzymsu pod dach. Odpowiedni dobór wzorów, znajdzie zastosowanie nie tylko w budownictwie klasycznym, ale również w nowoczesnym.

Do produkcji kroksztynu  wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat – Lidera w najwyższej klasie .

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka

Kroksztyny są sprzedawane na sztuki 

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania HMC   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY