Formularz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

FS24 - listwa sufitowa PREMIUM HMC Flex

Sposób sprzedaży: 1szt = 2mb = 200cm

: FS24

Dane produktu:

  • Wysokość: 10cm
  • Szerokość: 10cm
  • Długość: 200cm

Opis Produktu

Jest architektonicznym elementem dekoracyjnym umieszczanym pod sufitem.

Stanowi eleganckie zwieńczenie wnętrza i powoduje, że ściany płynnie łączą się z sufitem, optycznie zwiększając wysokość pomieszczenia. Listwy Sufitowe rekomendujemy zarówno do tradycyjnych  jak i nowoczesnych mieszkań, które wykończone w ten sposób automatycznie zyskują na elegancji i stylu. W praktyce dzięki wykorzystaniu listew, można zamaskować nierówności lub pęknięcia powstałe w narożnikach ścian. 

Listwy są wykonane z wysoce zaawansowanego materiału EPS i są pokryte masą w technologii HYBRID Multi polymers coat – Lidera w najwyższej klasie, dzięki czemu posiadamy wyjątkowy produkt o wyjątkowych właściwościach, którego cechuje ponadprzeciętna elastyczność a zarazem twardość. 

W oparciu o uzyskane certyfikaty udzielamy 5- letniej gwarancji producenta w Systemie HYBRID FLEX na powlekane profile. Możesz być pewien, że otrzymasz towar najwyższej jakości, który będzie Ci służył przez długie lata. Posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment wzorów, od nowoczesnych po klasyczne, naszą ofertą jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta. 

Listwy są sprzedawane w odcinkach 200 cm

Kupując 1szt = 200cm = 2mb listwy

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania Hybrid Flex   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY