Formularz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

GW02 - gzyms wieńczący HMC Flex

Sposób sprzedaży: 1szt = 2mb = 200cm

: GW02

Dane produktu:

  • Wysokość: 18cm
  • Szerokość: 11cm
  • Długość: 200cm

Opis Produktu

to tzw. gzyms pod dach/ korygujący. Prezentuje się bardzo okazale i pięknie wykańcza elewację w górnej części. Spełnia funkcję ozdobną i estetyczną, podkreślając indywidualny charakter budynku. Odpowiedni dobór wzoru gzymsów zdecydowanie poprawi efekt wizualny każdej elewacji,  co znajdzie zastosowanie nie tylko w budownictwie klasycznym, ale również w nowoczesnym.

Do produkcji gzymsów  wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat –  Lidera w najwyższej klasie.

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka.

Gzymsy są sprzedawane w odcinkach 200 cm

Kupując 1szt = 200cm = 2mb listwy

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania Hybrid Flex   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY