Formluarz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

DP02 - gzyms podparapetowy HMC Flex

Sposób sprzedaży: 1szt = 2mb = 200cm

Gzymsy są w formie listwy 2 metrowej, bez bocznych wykończeń. Wersja pod wymiar z obustronnymi zakończeniami wykonywana jest na zamówienia indywidualne. Prosimy o wypełnienie formularza celem wyceny.

: DP02

Dane produktu:

  • Wysokość: 14cm
  • Szerokość: 4cm
  • Długość: 200cm

Opis Produktu

inaczej zwana podokiennikiem, jest elementem architektonicznym stosowanym głównie jako wykończenie pod parapet. Istotne jest, aby parapet był nico szerszy i dłuższy względem listwy symetrycznej / listwy elewacyjnej.  Montujemy ją w dole okna, powielając jego szerokość lub tuż pod podbitką dachu, mogą również pełnić funkcję gzymsu międzypiętrowego oddzielającego kondygnacje budynku lub jako profile dekoracyjne okalające balkon. Świetnie komponuje się wraz ze wspornikami. Odpowiedni dobór wzorów takich listew znajdzie zastosowanie nie tylko w budownictwie klasycznym, ale również w nowoczesnym.

Do produkcji listew wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat –  Lidera w najwyższej klasie .

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka.

Gzymsy podparapetowe są sprzedawane w odcinkach 200 cm

Kupując 1szt = 200cm = 2mb listwy

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania Hybrid Flex   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY