Formularz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

DL09 - listwa elewacyjna HMC Flex

Sposób sprzedaży: 1szt = 2mb = 200cm

Dostępne wymiary:

10 x 3 x 200 (cm)

12 x 3,5 x 200 (cm)

14 x 4 x200 (cm)

: DL09

Dane produktu:

  • Wysokość: 12cm
  • Szerokość: 3,5cm
  • Długość: 200cm

Opis Produktu

jest niezbędnym elementem sztukaterii elewacyjnej. Możemy ją zamontować wokół okna w celu dekoracyjnym. Odpowiedni dobór wzorów takich listew znajdzie zastosowanie nie tylko w budownictwie klasycznym, ale również w nowoczesnym. Najlepiej komponują się w połączeniu z gzymsami podparapetowymi i zwornikami.

Do produkcji listew wykorzystujemy bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy  styropian EPS. Każdy z elementów jest powlekany masą w technologii HYBRID Multi polymers coat –  Lidera w najwyższej klasie.

Nasza sztukateria zewnętrzna jest bardzo odporna na wszelkie działania zewnętrzne a jej jakość nie ulega pogorszeniu podczas instalacji czy też wieloletniej eksploatacji. W oparciu o uzyskane certyfikaty producenta masy, udzielamy 5- letniej gwarancji na powlekane profile w Systemie HYBRID.

Oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko wyjątkowa elastyczności i łatwości montażu ale przede wszystkim trwałość elegancja i estetyka.

Listwy są sprzedawane w odcinkach 200 cm

Kupując 1szt = 200cm = 2mb listwy

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania Hybrid Flex   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY