Formularz kontaktowy    .:.   tel. 605 263 006
  • Nowy

LK08 - listwa karniszowa PREMIUM HMC Flex

Sposób sprzedaży: 1szt = 2mb = 200cm

: LK08

Dane produktu:

  • Wysokość: 13,5cm
  • Szerokość: 16cm
  • Długość: 200cm

Opis Produktu

Jest architektonicznym elementem dekoracyjnym umieszczanym pod sufitem.

Listwy do zabudowy karnisza to element dla osób lubiących estetykę, jakość i ceniących sobie życie w eleganckim otoczeniu. Specjalnie wyprofilowany kształt pozwala na umiejscowienie z tyłu listwy oświetlenia LED. Listwa Karniszowa -  stanowi alternatywę dla zabudowy kartonowo-gipsowej, która wymaga znacznie większych nakładów finansowych i czasowych. Produkt wyraźnie podnosi walory estetyczne w przestrzeni okiennej, maskując niechciane elementy.  Idealnie komponuje się zarówno z klasycznymi jak i nowoczesnymi wnętrzami, dodaje im ciepła, elegancji i stylu. 

Listwy są wykonane z wysoce zaawansowanego materiału EPS, są pokryte masą w technologii HYBRID Multi polymers coat – Lidera w najwyższej klasie, dzięki czemu posiadamy wyjątkowy produkt o wyjątkowych właściwościach, którego cechuje ponadprzeciętna elastyczność a zarazem twardość. 

W oparciu o uzyskane certyfikaty udzielamy 5- letniej gwarancji producenta w Systemie HYBRID FLEX na powlekane profile. 

Możesz być pewien, że otrzymasz towar najwyższej jakości, który będzie Ci służył przez długie lata. 

Posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment wzorów, od nowoczesnych po klasyczne, naszą ofertą jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta.  

Listwy są sprzedawane w odcinkach 200 cm

Kupując 1szt = 200cm = 2mb listwy

Uwaga: Dopuszczalna tolerancja przy odcinku 200 cm wynosi +/- 0,5%

System powlekania Hybrid Flex   Łatwy montaż   Odporność na warunki atmosferyczne   Łatwe do malowania   Wytrzymałe i elastyczne   Niepalne   Neutralne dla środowiska

ZALETY

zabki3e.jpg