motoryzacja (11)Ślady erozji na felgach, obdrapania, ciężkie do pozbycia się zabrudzenia i innego rodzaju małe uszkodzenia są praktycznie nie do uniknięcia, w szczególności gdy często korzystamy z naszego pojazdu. Motoryzacja również obejmuje felgi. Z biegiem czasu estetyka felg po prostu musi ulec zmianie i w pewnym czasie możemy zdać sobie sprawę, że coś musimy zrobić, aby przywrócić im pierwotny blask.

Oczywiście można zająć się tym samodzielnie i wykorzystując domowe sposoby postarać się bardzo dokładnie wyczyścić, a następnie pokryć farbą felgi. Na pewno po takim zabiegu felgi w naszym aucie będą wyglądać zdecydowanie lepiej. Jeśli jednak nie obchodzą nas jakiekolwiek kompromisy, chcemy otrzymać najlepszy efekt i liczymy na to, że za przez wiele miesięcy nie trzeba będzie powtarzać wszystkiego od początku ? skorzystajmy z usług specjalistów i zawieźmy nasze felgi do lakierni proszkowej.

Malowanie proszkiem wsparte przez proces najdokładniejszego czyszczenia, np. metodą obróbki strumieniowo ściernej ma ogrom zalet. Lakierowanie wspomnianą techniką felg do auta praktycznie przywróci ich wygląd do takie stanu jakbyśmy je dopiero kupili.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.