Ile kosztuje przeprowadzka?

Przeprowadzka wiąże się z kilkoma kosztami. Przede wszystkim przewiezienie mebli i sprzętu do nowego miejsca zamieszkania wymaga wynajęcia ciężarówek.

Cennik przeprowadzki Gdynia obejmuje wynajem samochodu wraz z kierowcą. Opłata naliczana jest często godzinowo dla kierowcy. Do tego dochodzi opłata za przejechane kilometry.

Jeśli komuś zależy na szybkim terminie przeprowadzki, ale chce koniecznie przeprowadzić się w weekend musi dodatkowo zapłacić. Dodatkowo płatną opcją jest również spakowanie rzeczy i udostępnienie pojemników, kartonów, czy folii zabezpieczającej.

Jeśli potrzeba wnieść meble do nowego mieszkania i je rozpakować, należy zapłacić za pracę pomocników. Wszystko zależy od tego, czy ktoś ma czas samodzielnie zająć się wszystkim przy przeprowadzce.

W starym mieszkaniu najpewniej trzeba będzie posprzątać. Firma od przeprowadzki może się tym zająć, ale również będzie trzeba za to zapłacić. Podobnie, z dodatkową opłatą będzie wiązać się utylizacja śmieci i wywiezienie starych mebli na wysypisko